Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej studentów medycyny, doktorantów i słuchaczy

Krok 1 z 4

za Tobą 0% czynności

Wybierz interesujące Cię ubezpieczenie i w razie potrzeby dodatkowe zakresy oraz wypełnij wszystkie pola wskazane do kalkulacji. Na podstawie wypełnionych danych przedstawimy Ci ofertę ubezpieczenia.

Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej studentów medycyny skierowane jest do wszystkich studentów medycyny, w tym kierunku lekarskiego, lekarsko-dentystycznego, pielęgniarstwa, położnictwa, fizjoterapii, ratownictwa medycznego, farmacji oraz słuchaczy szkół policealnych i techników. Choć ubezpieczenie to nie jest obowiązkowe w sensie prawnym, bywa wymagane w związku z wykonywaniem działań medycznych w trakcie realizacji praktyk wakacyjnych i śródrocznych, staży czy wolontariatu np. w szpitalach, przychodniach lekarskich.

Okres ubezpieczenia
Informacje o posiadanych specjalizacjach
Informacje o wykonywanym zawodzie
 
pola oznaczone * muszą zostać wypełnione
Nasza oferta dla Ciebie
Obowiązkowe OC:0 PLN
Dobrowolne OC:0 PLN
NNW, HIV, WZW:0 PLN
OC działalności:0 PLN
łącznie:0 PLN
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. W szczególnych wypadkach składka może ulec zmianie lub ubezpieczyciel może odmówić objęcia ochroną ubezpieczeniową.
 
ERGO HESTIA