Pierwsza polisa OC - ubezpieczenie studenta medycyny

Pierwsza polisa OC - ubezpieczenie studenta medycyny

data publikacji: 2017-01-27

Od wielu lat studia medyczne cieszą się dużym zainteresowaniem i plasują się w ścisłej czołówce najpopularniejszych kierunków studiów. Jednak kierunki medyczne to nie tylko prestiż społeczny, ale przede wszystkim duża odpowiedzialność. Jest to okres kiedy zdobyta przez Ciebie wiedza w dużej mierze będzie decydować o ludzkim życiu, dlatego wszystkie podjęte w tym czasie przez Ciebie wysiłki są opłacalne, a nagrodą – uśmiech drugiego człowieka.

Z pomocą przychodzi Ci tutaj możliwość skorzystania z dostępnych dla studentów medycyny praktyk oraz wolontariatów, których wachlarz jest szeroki. Dzięki nim w zależności od swoich preferencji możesz zdobywać doświadczenie przez okres całego roku akademickiego, jednego semestru, bądź wakacji letnich i to nie tylko w kraju, ale także za granicą.

Jest to bezcenna szansa na zdobycie doświadczenia. Jednak koleje losu są niezbadane i już jako student pierwszego roku studiów medycznych powinieneś pomyśleć o bezpieczeństwie swoim i osób, którym udzielasz pomocy medycznej.

Z tą myślą przygotowaliśmy dla Ciebie dobrowolne ubezpieczenie OC dla studentów medycyny, które działa w każdym miejscu na świecie. Może z niego skorzystać każdy student medycyny, czyli student takich kierunków medycznych, jak np.: lekarski, lekarsko-dentystyczny, pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, ratownictwo medyczne, farmacja.

Wynegocjowane przez nas ubezpieczenie dla studenta medycyny swoją ochroną obejmuje odpowiedzialność cywilną za zdarzenia w związku z wykonywaniem działań medycznych oraz z odbywaniem praktyk wakacyjnych i śródrocznych np. w szpitalach, przychodniach, poradniach.

Co więcej skrojone na miarę potrzeb, daje Ci możliwość wyboru spośród 3 wariantów różniących się sumami ubezpieczenia: 50 000 zł, 100 000 zł, 200 000 zł. Tak też ubezpieczenie OC z sumą ubezpieczenia 50 000 zł, zapewniające ochronę przez 12 miesięcy, jest dla Ciebie dostępne już za 25 zł.

I nie ważne czy odbywasz praktyki w szpitalu w Polsce, czy w ramach wolontariatu udzielasz pomocy w ośrodku znajdującym się w Etiopii, nasze ubezpieczenie wszędzie chroni Cię tak samo!

OC dla studentów medycyny dostępne na Polisa.Med.PL gwarantuje Ci:

  • dostęp do dokumentów ubezpieczeniowych w dowolnym czasie i z każdego miejsca na Ziemi,
  • ochronę jednego z wiodących zakładów ubezpieczeniowych w Polsce – STU Ergo Hestia SA.
     

 

ERGO HESTIA